Rejestracja do portalu

Portal jest przeznaczony zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Tutaj wykupisz różne ubezpieczenia online i sprawdzisz szczegóły zakupionego ubezpieczenia. Dodatkowo zyskasz pomoc doświadczonych agentów ubezpieczeniowych oraz pełen wykaz wykupionych w serwisie ubezpieczeń.
Tutaj ubezpieczysz mieszkanie lub dom, auto, życie, podróż, instalację fotowoltaiczną. To miejsce gdzie znajdziesz ubezpieczenia idealne dla:

• Agencji Pracy
• Organizatorów Podróży
• Szkół
• Firm Transportowych
• Osób fizycznych


UWAGA! Jeżeli prowadzisz komis samochodowy lub działalność handlu pojazdami mamy dla Ciebie dedykowany portal:

Załóż darmowe konto

Adres e-mail

Hasło

Powtórz hasło

Dostępne opcje

Akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną i zawierania umów na odległość przez serwis ProsteUbezpieczenia.pl

Dla kogo jest przeznaczony portal?

Portal jest przeznaczony dla firm i osób fizycznych (nie prowadzących działalności gospodarczej).

Idealne dla:
 • Agencji Pracy
  - Koszty Leczenia Cudzoziemców (KLC)
  - OC dla Cudzoziemców
  - NNW dla Obcokrajowców
 • Organizatorów imprez turystycznych
  - NNW uczestników wyjazdu
  - OC opiekunów
  - Zwrot kosztów rezygnacji z wycieczki
  - Zwrot kosztów anulowania biletu
 • Szkół
  -NNW dzieci
 • Firm Transportowych
  - OC Przewoźnika pod licencję

oraz osób nie prowadzących firm:

Ubezpieczysz:
 • MIESZKANIE lub DOM
 • AUTO
 • ŻYCIE
 • WYCIECZKĘ
 • INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ

Dla KOMISÓW samochodowych mamy osobny portal dostępny pod przyciskiem poniżej: REJESTRACJA KOMIS SAMOCHODOWY

Jakie są korzyści z założenia konta na naszym serwis?

 • Firma lub osoba fizyczna posiadająca konto w naszym serwisie jest w stanie szybko wykupić ubezpieczenie.
 • Użytkownik ma również dostęp i informacje do wszystkich wykupionych polis na naszym serwisie (tzw. historia) i może pobrać certyfikat ubezpieczenia.
 • Bezpłatny całodobowy dostęp do serwisu.
 • Opiekę doświadczonych agentów ubezpieczeniowych.
 • Pomoc w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia.
 • Minimum formalności - Zakup polisy w 3 krokach (Wypełnij wniosek / opłać składkę / wydrukuj polisę)
 • Wszystkie ubezpieczenia dostępne w jednym miejscu

Więcej informacji pod telefonem:

Po więcej informacji zadzwoń: ☎️ 507 03 08 60 ☎️
Dostępne ubezpieczenia:

Ubezpieczenia dla Agencji Pracy:
- KL - Koszty Leczenia dla cudzoziemców
- NNW dla cudzoziemców
- OC dla cudzoziemców
Organizatorów imprez turystycznych
- NNW uczestników wyjazdu
- OC opiekunów
- Zwrot kosztów rezygnacji z wycieczki
- Zwrot kosztów anulowania biletu
- Zwrot kosztów wcześniejszego powrotu do RP z zagranicznej imprezy turystycznej
Fizjoterapeuty
- OC Fizjoterapeuty
Szkół
- NNW dzieci
Firm Transportowych
- OC Przewoźnika pod licencję
Komisów samochodowych
- OC komisowe 30 / 90 / 180 / 360 -dni
MIESZKANIE lub DOM - Ubezpieczenia nieruchomości
AUTO - Ubezpieczenia komunikacyjne
ŻYCIE - Ubezpieczenia na Życie
WYCIECZKĘ - Ubezpieczenia Podróży
INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ


Ubezpieczenie kosztów leczenia cudzoziemców

Ubezpieczenie KL - kosztów leczenia cudzoziemców jest idealnym rozwiązaniem dla agencji pracy. Dzięki ubezpieczeniu pracownicy z zagranicy pracujący na terytorium Polski się zabezpieczyć na wypadek nagłego zachorowania lub mieszczęśliwego wypadku. Produkt zapewnia całodobową ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach dla obcokrajowca.

Ubezpieczenie NNW - następstw nieszczęśliwych wypadków obejmujące świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu będącego następstwem nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla cudzoziemców daje ochronę w przypadku gdy ubezpieczony wyrządzi szkodę osobom trzecim poprzez swoje działanie (np. uszkodzenie samochodu podczas jazdy rowerem). Jeżeli w Polsce przebywają pod opieką Ubezpieczonego jego dzieci – za które ponosi odpowiedzialność, to również ochroną są objęte ich działania.Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu: nauczyciel w-f, trener sportowy, instruktor sportowy, personel w internatach, wychowawca na koloniach i obozach, opiekun dla osoby małoletniej

OC opiekuna - Jest to odpowiedzialność cywilna Ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe powstałe w wyniku wypadków ubezpieczeniowych, wyrządzone przez Ubezpieczonego na skutek wykonywania zawodu określonego w polisie.

Organizując wyjazdy turystyczne, kolonie, obozy, pielgrzymki, zielone szkoły, eventy itp. - bardzo często zapominamy o ubezpieczeniu własnej firmy oraz personelu od odpowiedzialności cywilnej. Nadmiar spraw organizacyjnych powoduje, że zawarcie ubezpieczenia zostawiamy na ostatnią chwilę, a nawet o tym zapominamy.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników wczasów, wycieczek, podróży i zorganizowanych imprez okolicznościowych

NNW uczestników podróży - Jest to ochrona w razie następstw nieszczęśliwych wypadków. NNW jest to forma odszkodowaniem za poniesiony podczas podróży uszczerbek na zdrowiu, to również odszkodowanie finansowe za poniesione straty – ból i doznane cierpienie.Organizując wyjazdy turystyczne, kolonie, obozy, pielgrzymki, zielone szkoły, iventy - bardzo często zapominamy o ubezpieczeniu uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków które mogą się zdarzyć.Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej lub wcześniejszego powrotu do Rzeczypospolitej Polskiej oraz kosztów anulowania biletu

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej lub wcześniejszego powrotu do Rzeczypospolitej Polskiej oraz kosztów anulowania biletu - to ubezpieczenie zapewnia pełną ochronę finansową na wypadek rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej, pokrywając koszty rezygnacji, jeśli nastąpiła z powodu: nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego, nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku osoby bliskiej, śmierci osoby bliskiej, udokumentowanej kradzieży lub utraty dokumentów niezbędnych w podróży, szkód wyrządzonych Tobie lub Twoim bliskim w wyniku przestępstwa popełnionego przez osoby trzecie, w następstwie którego powstała konieczność osobistego dokonania czynności faktycznych i prawnych, uniemożliwiających wyjazd na imprezę turystyczną; strat materialnych wynikających ze zdarzeń losowych, które powodują konieczność dokonania przez Ciebie osobiście odpowiednich czynności faktycznych i prawnych. Zdarzenia losowe brane pod uwagę przy rezygnacji z imprezy turystycznej. Więcej informacji w OWU oraz w Karcie Produktu Ubezpieczenia.Ubezpieczenie OC Przewoźnika pod licencję.

OC Przewiźnika pod licencję - przeznaczone jest dla firm transportowych posiadających lub ubiegających się o licencję przewoźnika. . W naszym serwisie można znaleźć porównywarkę ubezpieczeń OC Przewoźnika w różnych towarzystwach, która ułatwiająca wybór ubezpieczenia.Ubezpieczenie OC Fizjoterapeuty.

OC Fizjoterapeuty - przeznaczone jest dla osób, które planują zarejestrować praktykę fizjoterapeutyczną. W naszym kalkulatorze można dodatkowo rozszerzyć ubezpieczenie o dobrowolne ubezpieczenie OC.Ubezpieczenie Instalacji Fotowoltaicznej.

Ubezpieczenie Instalacji Fotowoltaicznej - kierowane jest dla osób posiadające instalacje fotowoltaiczne lub kolektory słoneczne. Polisa ta chronić będzie od nieprzewidzianych zdarzeń losowych lub utraty. Więcej informacji w OWU oraz karcie produktu ubezpieczenia.Ubezpieczenie Szkolne Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

Ubezpiecznenie szkolne NNW - kierowane jest do rodziców, którzy chcą ubezpieczyć swoje dzieci będące uczniami szkół, a także do studentów. Ubezpieczenie funkcjonuje niezależnie od miejsca pobytu - w szkole, w domu, w górach i nad morzem.Ubezpieczenie OC Komisowe.

Ubezpiecznenie OC Komisowe - Oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, polegającą na pośredniczeniu w kupnie i sprzedaży pojazdów mechanicznych. Dla tej grupy firm posiadamy osobno przygotowany intuicyjny portal, w którym bardzo łatwo można wykupić polisę online. Portal dla dealerów/komisów jest dostępny:

REJESTRACJA KOMIS SAMOCHODOWY


Ubezpieczenia na Życie

Ubezpieczenia na Życie - to ubezpieczenia dla wszystkich osób. Polisa zapewnia ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym i w pracy.Ubezpieczenia Komunikacyjne

Ubezpieczenia Komunikacyjne - to ubezpieczenia dla wszystkich osób chcących ubezpieczyć swój pojazd. W naszym serwisie jest rankomat oraz zwykłe kalkulatory najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu obliczysz nie tylko OC ale także AC lub NNW.Ubezpieczenia Nieruchomości

Ubezpieczenia Nieruchomości - to ubezpieczenia dla wszystkich osób chcących ubezpieczyć swoją nieruchomość. W naszym serwisie jest wiele kalkulatorów najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych.Ubezpieczenie online Warta Link partnerski Proama OC Link partnerski Generali OC Link partnerski Allianz

Reklama

ubezpieczenia AXA ubezpieczenia UNIQA ubezpieczenia WARTA ubezpieczenia Benefia ubezpieczenia InterRisk ubezpieczenia MTU24 ubezpieczenia GOTHAER ubezpieczenia TUW TUZ ubezpieczenia PROAMA