OC komisowe, krótkoterminowe, 30-dniowe | Portal klienta dla pośredników handlem pojazdami

Serdecznie chcielibyśmy przedstawić portal, dzięki któremu macie Państwo możliwość wystawienia polis krótkoterminowych OC pojazdu na 30 dni lub 90 dni w jednym z 5 towarzystw ubezpieczeniowych. Proces wystawienia ubezpieczenia odbywa się automatycznie, bez konieczności kontaktu z agentem.

Nasza aplikacja korzysta z bezpiecznego, szyfrowanego połączenia, dzięki temu macie pewność że Państwa dane nie trafią w niepowołane ręce.

portal certyfikat ssl

Dzięki aplikacji można zawrzeć nowe ubezpieczenie, sprawdzić listę wszystkich wykupionych polis, uregulować płatności, ale także przedstawić ofertę klientowi na zakup ubezpieczenia rocznego OC i AC. Wystawienie polisy odbywa się w sposób intuicyjny:

portal formularz ubezpieczenia

Po wprowadzeniu niezbędnych danych, wyświetli się lista dostępnych ubezpieczeń wraz z kosztem za polisę.

portal wybór towarzystwa ubezpieczeniowego

Portal umożliwia w każdej chwili podgląd zakupionych polis, zarządzanie nimi oraz zgłoszenie sprzedaży pojazdu. Nigdy dotąd zawieranie ubezpieczenia nie było tak proste.

portal lista ubezpieczeń

Dla kogo skierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, polegającą na pośredniczeniu w kupnie i sprzedaży pojazdów mechanicznych.

Jak zacząć współpracę?

Prosimy wypełnić wniosek poniżej, po weryfikacji danych na podany adres e-mail wysyłamy wzór umowy współpracy i regulamin strony (odpowiadamy na wszystkie wiadomości, w razie braku informacji prosimy sprawdzić zakładkę Spam swojej poczty).

Jakie są opłaty za korzystanie z serwisu?

Nie pobieramy żadnych opłat za założenie, prowadzenie czy zamknięcie konta w naszej aplikacji. Płacicie Państwo tylko za zawarte polisy

Ile kosztuje polisa?

Na dzień dzisiejszy oferujemy ubezpieczenia pięciu firm, składka ubezpieczenia za samochód osobowy już od 50 zł; za samochód ciężarowy do 3,5t DMC już od 85zł

W jakich godzinach można wykupić polisę?

Polisy można wykupić 24h/na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli masz pytania, zadzwoń: 507 03 08 60

WNIOSEK O KONTO DLA KOMISU

IMIĘ I NAZWISKO

NIP

TELEFON

E-MAIL

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych przez PROSTE UBEZPIECZENIA SP. Z O.O. w imieniu własnym lub na zlecenie innych podmiotów, w tym Towarzystw Ubezpieczeniowych, na wskazany numer telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez PROSTE UBEZPIECZENIA SP. Z O.O. z siedzibą w Zgierzu, ul. Diamentowa 34 (administratora danych) w celu nawiązania kontaktu/otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Przyjmuję do wiadomości, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz, że podanie danych osobowych jest dobrowolne (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Ubezpieczenie online Warta Link partnerski Proama OC Link partnerski Generali OC Link partnerski Allianz

Reklama

ubezpieczenia AXA ubezpieczenia UNIQA ubezpieczenia WARTA ubezpieczenia Benefia ubezpieczenia InterRisk ubezpieczenia MTU24 ubezpieczenia GOTHAER ubezpieczenia TUW TUZ ubezpieczenia PROAMA